Η Γ’ Εθνική αποκλειστικά στην Stoiximan

Εθνική
Η Stoiximan έχει ανοίξει αγορές για τη Γ’ Εθνική και είναι η μόνη εταιρεία αυτή την στιγμή που προσφέρει τη συγκεκριμένη επιλογή! Στις 14:45 ξεκινάει το πρώτο από τα 32 παιχνίδια που πρσφέρει σήμερα η Stoiximan από την μεγάλη αγωνιστική δράση της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου
FC Αλεξανδρούπολη-Πανδραμαϊκός
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-ΑΕ Διδυμότειχου
Νέστος Χρυσούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αετός Ορφανού-ΑΕ Ευόσμου
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Αμπελοκήπων-Εθνικός Σοχού
Ορφέας Ξάνθης-Ηρα.κλής (Αμπελοκήπων)

2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός-Θερμαϊκός Θέρμης
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Αναγέννηση Πλαγιάς-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας-Αετός Βαρβάρας
Μακεδονικός-Θύελλα Σαρακηνών
Εθνικός Γιαννιτσών-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό: ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

3ος όμιλος
Ατρόμητος Παλαμά-ΠΟ Ελασσόνας
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΟ Φήκης
Κοζάνη-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου-Ηρακλής Λάρισας
ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Σελλάνων
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Καρίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ερμης Αμυνταίου
Ρεπό: Δίας Δίου

4ος όμιλος
Φωκικός-Δήμητρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου-Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Ψαχνών-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς-Οπούντιος Μαρτίνου
ΓΣ Αλμυρού-Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντη

5ος όμιλος
Θύελλα Κατσικάς – Αναγέννηση Άρτας
ΟΦΑΜ – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αστέρας Καληράχης – Τηλυκράτης
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΠΑΣ Θύελλα
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕ Μεσολογγίου – Αμβρακικός Λουτρού
Ρεπό: Παναγρινιακός

6ος όμιλος
ΑΣ Σαντορίνη 2020 – Πανναξιακός
Χαραυγιακός – ΑΕ Μυκόνου
Αήττητος Σπάτων – Φωστήρας
Μαρκό – ΑΕ Μοσχάτου
Εθνικός – Ηλιούπολη
Ρεπό: Προοδευτική

Δείτε εδώ τις αποδόσεις για την Γ΄ Εθνική

7ος όμιλος
Πανναυπλιακός-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Άρης Σκάλας-Κηφισιά
Άγιος Ιερόθεος-Κορωνίδα Κοιλάδας
Ερμιονίδα-Ερμής Μελιγούς
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πανγυθεατικός
ΠΑΟ Ρουφ-Παναρκαδικός
Ρεπό: Μολαϊκός

8ος όμιλος
Αίας Σαλαμίνας-Ακράτητος
ΑΕ Πυλίου Κω-ΑΠΕ Μικρασιατική 2-0 (10/10)
Πανελευσινιακός-Αιολικός (15:00)
Αετός Λουτρών-ΑΠΟ Κερατσίνι (12/10, 15:00)
Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Καραβά
Πυθαγόρας-Αστέρας Βάρης (12:00)

9ος όμιλος
Παναιγιάλειος-ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Διαγόρας Βραχνεΐκων (14:45)
Θύελλα Πατρών-ΠΑΟ Βάρβας
Αίας Γαστούνης-Αχαϊκή
Παλληξουριακός-ΑΟ Τσιλιβή (15:00)
Εθνικός Σκουλικάδου-Πάμισος Μεσσήνης (14:45)
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

10ος όμιλος
Γιούχτας – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ρεπό
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Σούδας
Αλμυρός Γαζίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Άρης Ρεθύμνου
ΑΕ Νεάπολης – Ατσαλένιος
ΑΟ Πόρου – Ηρόδοτος
Ρεθυμνιακός – ΑΟ Δαμάστας

ΣΥΚΡΙΝΕΤΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ

sigrine-01

ΝΟΜΙΜΕΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ

stoiximan στοιχηματική

Stoiximan

5/5

21+ Παίξε υπεύθυνα | Αρμόδιος Ρυθμιστής MGA

goalbet στοιχηματική

Goalbet

5/5
21+ ετών | ΚΕΘΕΑ: 2109215776 | Αρμόδιος ρυθμιστής: ETCB
novibet

Novibet

5/5
21+ ετών | ΚΕΘΕΑ: 2109215776 | Αρμόδιος ρυθμιστής: UKGC
betshop

Betshop

5/5
21+ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | Εποπτεία εμπ. επικ/νίας ΕΕΕΠ

Your compare list

Compare
ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΟΛΩΝ
ΣΥΓΚΡΙΣΗ
0